Nowości

afiliant roku Affiliate44 siecią afiliacyjną roku!
Niezmiernie miło nam Was poinformować, że Affiliate44 wygrało plebiscyt Loan Magazine Awards 2015 i w kategorii „Afiliant roku” została uznana siecią afiliacyjną roku!
loanmagazine Wyróżnienie dla Affiliate44
Nominacja w konkursie Loan Magazine Awards 2015 Niezmiernie miło nam Państwa poinformować o nominacji jaką otrzymała nasza firma w konkursie Loan Magazine Awards 2015 organizowanym przez serwis Loan-Magazine.pl
hk HomeKredyt kolejną marką na wyłączność w sieci Affiliate44
Marka HomeKredyt HomeKredyt pożyczka online jest serwisem internetowym, dzięki któremu można uzyskać pożyczkę ratalną w wysokości od 500 zł do nawet 10 000 zł. Spłata zobowiązania może być podzielona na 6-36 rat.
ofin Marka ofin w sieci Affiliate44
Pożyczki ofin Pożyczki ofin.pl dostępne są na polskim rynku już od 2013 roku. Ta bardzo rozpoznawalna już marka właśnie dołączyła do grona partnerów Affiliate44
optima direct Optima direct tylko w sieci Affiliate44
Pożyczki Optima Direct Pożyczki do 6 tysięcy złotych rozłożone na 6,12,18 a nawet 24 raty to oferta pożyczki Optima Direct dostępna do promocji internetowej jedynie w sieci Affiliate44. Właścicielem marki Optima Direct jest Optima spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Gdańsku.
pozyczkaok Affiliate44 promuje markę pozyczkaok
PożyczkaOK w sieci Pożyczka do 3000 zł bez dodatkowych zaświadczeń, to motto marki pożyczek przez internet pozyczkaOK.pl, internetowego pożyczkodawcy, który udziela pożyczek ratalnych na okres 24 miesięcy. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywna ocena zdolności kredytowej użytkownika.
modnapozyczka Modnapozyczka w sieci Affiliate44
Pożyczka dla kobiet Modnapozyczka.pl, internetowa marka udzielająca krótkich zobowiązań finansowych w sieci, skierowana do odbiorcy grona żeńskiego zadebiutowała właśnie w programie afiliacyjnym Affiliate44.
affiliate2c Konferencja „Loanline nowych możliwości” odbyła się we Wrocławiu
Dnia 8 października br. we wrocławskim hotelu Mercure odbyła się branżowa konferencja „Loanline nowych możliwości”, której organizatorem była Sfera-Finansów S.A.
Najwazniejsze rynkowe nisze w afiliacji Najważniejsze rynkowe nisze w afiliacji
„Najlepsze nisze rynkowe” i „czołowe programy afiliacyjne” – to dwie najgorętsze kwestie dotyczące marketingu afiliacyjnego. 
Rynek-pozyczek-pozabankowych-online-stale-rosnie Rynek pożyczek pozabankowych online stale rośnie
Sierpień 2015 roku to przełomowa data dla firm NetCredit i InCredit. Po niespełna trzech latach działalności na polskim rynku pożyczkowym obie marki otrzymały łącznie 1 mln wniosków o pożyczkę.