Affiliate44 siecią afiliacyjną roku!

Niezmiernie miło nam Was poinformować, że Affiliate44 wygrało plebiscyt Loan Magazine Awards 2015 i w kategorii „Afiliant roku” została uznana siecią afiliacyjną roku!

Nagroda dla Affiliate44

Wyróżnienie cieszy tym bardziej, że w plebiscycie głosowali sami uczestnicy rynku, czyli firmy pożyczkowe, dla których na co dzień pracujemy, a o oznacza, że zaufanie jakim nas obdarzyliście procentuje, a my robimy wszystko, aby było jak największe.

Gala „Loan Magazine Awards 2015” miała na celu wyłonienie najlepszych produktów i usług w 2015 roku oferowanych na rynku pożyczek pozabankowych. Jako sieć afiliacyjna, świadczymy usługi właśnie na rynku dotyczącym branży pożyczkowej i tutaj posiadamy największe doświadczenie.

MM0_5486

Wyboru zwycięzców w poszczególnych kategoriach dokonała sama branża pożyczkowa otrzymując ankiety do głosowanie, gdzie każdy mógł oddać jeden głos na swojego faworyta.

Nagroda sprawia, że jesteśmy pewni siebie, wiemy co stworzyliśmy i będziemy dążyli do tego, aby jeszcze bardziej się rozwijać. Chcemy być numerem jeden na rynku afiliacji dla branży pożyczkowej – komentuje Tymon Zastrzeżyński, Prezes Zarządu Affiliate44.

Rejestracja w sieci Affiliate44

Jeżeli jesteś zainteresowany Zarejestruj się już dziś jako nasz wydawca, aby móc promować wszystkie firmy z rynku pożyczkowego w Polsce na najlepszych warunkach i zwiększ swoje zarobki dzięki naszej sieci.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie programu lub jakiegokolwiek innego programu dostępnego w naszej sieci, zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.