Wyróżnienie dla Affiliate44

Nominacja w konkursie Loan Magazine Awards 2015

Niezmiernie miło nam Państwa poinformować o nominacji jaką otrzymała nasza firma w konkursie Loan Magazine Awards 2015 organizowanym przez serwis Loan-Magazine.pl

Gala „Loan Magazine Awards 2015” ma na celu wyłonienie najlepszych produktów i usług w 2015 roku oferowanych na rynku pożyczek pozabankowych. W ten sposób organizator chce nagrodzić firmy, które w szczególny sposób wyróżniają się swoją aktywnością, a tym samym zwiększają transparentność całej branży.

Afiliacja znaczącym kanałem sprzedaży pożyczek online

Firmy pożyczkowe w Polsce są w chwili obecnej w bardzo aktywne w sieci. Internet, to jedno z podstawowych źródeł pozyskiwania osób, zainteresowanych pożyczkami online.

„Afiliacja to bardzo ważny kanał sprzedaży dla firm z sektora pożyczkowego. Bardzo nas cieszy, że działania naszej sieci zostały dostrzeżone, a przede wszystkim wyróżnione tą nominacją. Codziennie staramy się dostarczać ruch najwyższej jakości, co pewnie wyróżnia nas na tle konkurencji” – komentuje Tymon Zastrzeżyński, Prezes zarządu Affiliate44 Sp. z o.o.

„Obsługa naszych klientów jest dla nas najważniejsza. Mimo, iż jesteśmy młodą siecią, to posiadamy bardzo bogate doświadczenie w promocji produktów pożyczkowych w sieci. Codziennie podpisujemy nowe kontrakty, czym zwiększamy portfolio swoich klinetów, a wydawcom jesteśmy w stanie zaoferować jak najlepsze stawki oraz bogatą ofertę produktów pożyczkowych. Ogromnie cieszy nas fakt nominacji, za co oczywiście najbardziej dziękujemy uczestnikom rynku pożyczkowego, którzy nas nominowali”, dodaje Konrad Sumorek, Viceprezes zarządu Affiliate44.

Rozdanie nagród

Rozdanie nagród Loan Magazine Awards 2015 odbędzie się 11 lutego 2016 roku w Hotelu Mercure we Wrocławiu. Podczas gali nie zabraknie aukcji, w trakcie której będzie można wylicytować ciekawe gadżety z autografami gwiazd polskiego sportu. Cały dochód z licytacji zostanie przekazany na pomoc dla „Pomoc dla Leona”.

nominacja afiliant roku