Marka ofin w sieci Affiliate44

Pożyczki ofin

Pożyczki ofin.pl dostępne są na polskim rynku już od 2013 roku. Ta bardzo rozpoznawalna już marka właśnie dołączyła do grona partnerów Affiliate44

i jednym z kilku serwisów, dla których nasza sieć afiliacyjna jest rekomendowaną siecią do rozliczania i prowadzenia wszelkich działań promocyjnych w sieci w aspekcie rozliczeń performance.

Stawki ofin

Jako rekomendowany i wyłączony przedstawiciel afiliacyjny marki ofin.pl zapewniamy swoim wydawcą najlepsze warunki rozliczeniowe. Zajrzyj jeszcze dziś na program w panelu wydawcy. Co ważne, ofin wynagradza swoich wydawców na każdą udzieloną pożyczkę, bez względu czy klient był znany pożyczkobiorcy.

Jeżeli jeszcze go nie masz, możesz założyć go przez rejestrację tutaj.

Materiały promocyjne ofin

Zacznij już dziś promować markę ofin.pl, która charakteryzuje się na rynku jednym z najkrótszych wniosków o pożyczkę, wystarczy tylko 6 danych z dowodu osobistego. Marka ofin.pl to pożyczki za darmo do kwoty 1500 zł dla nowych klientów, którzy nigdy nie byli jeszcze klientami Ferratum.

Nowa promocja

Jeżeli użytkownik już raz korzystał z oferty ofin.pl, a za waszym pośrednictwem uzyska drugą pożyczkę, może liczyć na prezent w postaci bonu sodexo o wartości 50 zł.

Jeżeli zdecydujesz się promować ofin – stajesz się automatycznie uczestnikiem konkursu skierowanego do wydawców, którzy aktywnie promują ta markę. Wo wygrania bardzo ciekawe nagrody rzeczowe. Szczegóły dostępne w linku