Optima direct tylko w sieci Affiliate44

Pożyczki Optima Direct

Pożyczki do 6 tysięcy złotych rozłożone na 6,12,18 a nawet 24 raty to oferta pożyczki Optima Direct dostępna do promocji internetowej jedynie w sieci Affiliate44.

Właścicielem marki Optima Direct jest Optima spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Gdańsku.

W ciągu swojego istnienia Optima bezustannie rozszerza zakres działalności o nowe tereny oraz rozbudowuje ofertę o kolejne produkty, by jak najlepiej zaspokajać potrzeby finansowe swoich klientów. Firma działa na polskim rynku pożyczkowym od ponad 15 lat, od 1999 roku będąc członkiem-założycielem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

Pożyczka z dostawą do domu

Dzięki rozbudowanej sieci sprzedaży, w Optima możesz skorzystać z opcji dostawy pieniędzy do domu, czyli nie musisz być uzależniony jedynie od posiadania rachunku bankowego. Elastyczność pożyczki w Optima to również możliwość otrzymania gotówki w postaci czeku GIRO płatnego w każdym urzędzie pocztowym.

Do ubiegania się o pożyczkę w Optima potrzebny będzie nam przede wszystkim dowód osobisty. W zależności od wybranej oferty pożyczkowej, klient może zostać również poproszony o przygotowanie oświadczenia o dochodach lub dokumentów potwierdzających zatrudnienie oraz dochody.

Już dziś zarejestruj się w w sieci Affialite44 i włącz markę Optima aby zbudować kompleksowy wachlarz ofert produktów pozabankowych na swojej stronie www.