Affiliate44 promuje markę pozyczkaok

PożyczkaOK w sieci

Pożyczka do 3000 zł bez dodatkowych zaświadczeń, to motto marki pożyczek przez internet pozyczkaOK.pl, internetowego pożyczkodawcy, który udziela pożyczek ratalnych na okres 24 miesięcy. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywna ocena zdolności kredytowej użytkownika.

Wniosek o pożyczkę wypełniany jest na stronie www, a cały proces udzielenia pożyczki odbywa się całkowicie online. Klient ma jednak wybór i gdy nie chce, aby przyznane pieniądze zostały przekazane przelewem bankowym, ma możliwość ich odbioru w urzędzie pocztowym.

Zasady promocji

Aby móc promować markę pozyczkaok musisz być wydawcą naszej sieci Affiliate44. To nic trudnego. Wystarczy tylko wypełnić prosty formularz dostępny tutaj>>

Zwiększaj swoje możliwości zarobkowe z zaufanym partnerem. Dzięki naszej sieci będziesz miał możliwość oferowania pełnego wachlarza pozabankowych pożyczek online, a do tego zagwarantujemy Ci najlepsze stawki na rynku, co sprawi, że konkurencyjność oraz strona przychodowa Twojej strony będzie na najwyższym możliwym poziomie.

darmowa rejestraca